УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
КОМІТЕТ МІЖНАРОДНОЇ
РАДИ МУЗЕЇВ
UKRAINIAN NATIONAL COMMITTEE
OF THE INTERNATIONAL COUNCIL
OF MUSEUMS

icom commmunity


Прийом нових членів ІСОМ 2024

Національний комітет ІСОМ України, до 18 грудня приймає документи від бажаючих доєднатися до всесвітньої професійної музейної спільноти - Міжнародної Ради Музеїв.
ІСОМ - це унікальна професійна мережа музейних інституцій та музейних працівників, що об’єднує понад 40 000 членів з 141 країни.
Незважаючи на доволі значну суму річного внеску, нам, як ніколи, важливо посилювати свою активну присутність у впливових міжнародних організаціях. Особливо значимою стає активна участь членів ІСОМ України в міжнародних комітетах, адже саме там формуються напрямки у яких рухається організація. Варто зазначити також, що переваги, які надає членство у міжнародній раді музеїв доволі відчутні.
Як член Міжнародної Ради Музеїв, ви стаєте частиною глобальної музейної спільноти, маєте можливість брати участь у міжнародних проектах, конференціях, отримаєте доступ до величезної ресурсної бази ІСОМ. Це нові можливості для підвищення кваліфікації, професійного росту та міжнародної співпраці.
Дізнатися більше про діяльність ІСОМ можна тут: https://icom.museum/en/
Національний комітет ІСОМ Україна чекає на ваші заявки і принагідно нагадує, що відкритий до співпраці з музеями та музейними фахівцями незалежно від їхнього членства в організації.
#ICOM #ICOMember #ICOMUkraine
Заявка для індивідуальних членів повинна включати наступний пакет документів:
- заява на ім‘я Президії ІКОМ України українською мовою з проханням прийняття у члени ІСОМ у довільній формі із зазначенням про ознайомлення з Кодексом музейної етики від ІСОМ та зобов‘язання дотримуватися його положень;
- анкета українською мовою, анкета англійською мовою: http://icom.in.ua/pro-isom-ukrayini/anketi-ta-formi/
- CV заявника українською мовою (не більше 2 сторінок);
- дві рекомендації від дійсних членів ІСОМ українською або англійською мовою ІСОМ. Рекомендації можуть бути надані як індивідуальними членами ІСОМ (підписані власноруч), так й інституційними членами (на бланку, за підписом керівника організації). Рекомендація повинна містити обґрунтування внеску заявника у розвиток музейної справи та /або ІСОМ/ІКОМ України, та необхідність прийняття заявника до членів ІСОМ;
- мотиваційний лист заявника обсягом до 500 слів, українською мовою, що описує мету вступу до ІКОМ та бачення заявника щодо своєї ролі у розвитку ІКОМ.
Пакет документів подається тільки в електронному вигляді (відскановані одним pdf-файлом усі документи з підписами) на офіційну електронну адресу ІКОМ України
secretariat@icom.in.ua

    Copyright © 2015 - 2016 ICOM Ukraine