УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
КОМІТЕТ МІЖНАРОДНОЇ
РАДИ МУЗЕЇВ
UKRAINIAN NATIONAL COMMITTEE
OF THE INTERNATIONAL COUNCIL
OF MUSEUMS

icom commmunity


Членство в ІСОМ

Для отримання членства в ІСОМ Ви маєте:
 
- бути музеєм чи інституцією, які визнаються ІСОМ відповідно до критеріїв, визначених у Статуті, бути фахівцем з музейної справи або особою чи інституцією, що зацікавлені у розвитку музейної спільноти;
- прийняти та поважати норми Кодексу музейної етики ІСОМ.
 
Фізичні особи або інституції - у тому числі їхній персонал, – які здійснюють торгівлю об’єктами культури (мистецькі, природничі, наукові артефакти), не можуть бути членами ІСОМ.
 
У ширшому розумінні це обмеження застосовується до будь-якої особи або інституції, що здійснює діяльність, яка може призвести до конфлікту інтересів із роботою ІСОМ.
 
Якщо Ви професіонал в музейній царині чи представляєте музейну установу, Ви можете стати членом ІСОМ.
 
Членство в ІСОМ означає приєднання до активної мережі, до якої входять понад 30 000 музеїв та музейних фахівців.
 
Приєднавшись до ICOM, Ви інтегруєтеся до світового музейного співтовариства і матиме можливість брати участь у дебатах, науковому обміні та конференціяхщодомузейного майбутнього.
 
Щоб стати членом ІСОМ, Вам необхідно здійснити наступні кроки:
 
Визначити форму членства– індивідуальнеабо інституційне. Індивідуальний член отримує одну іменну картку, інституційний член отримує від 3 до 8 карток, в залежності від категорії членства та розміру внеску.
 
Заповнити необхідні заяви, анкети та форми та надіслати їх до Національного комітету. Також обов'язково необхідно надати рекомендацію, підписану не менш, ніж двома діючими членами ІСОМ.
 
Вашазаява буде розглянутана найближчому засіданні Президії Національного комітету. Після отримання позитивної відповіді необхідно сплатити членський внесок за поточний рікна розрахунковий рахунок ІСОМ.
 
Ваші документи надсилаються до центрального офісу ІСОМ. Після отримання карток Національний комітет зв'язується з Вам для уточнення способу передачі картки.
 
Членство дійснена один рік і лише для поточного календарного року.
 
Марку, що підтверджує продовження членства на наступний рік, можна отримати в Національному комітеті після сплати членського внеску.

    Copyright © 2015 - 2016 ICOM Ukraine